Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-11-252799. Baví Vás práce s čísly, mát ejiž praxi na pozici samostatná či hlavní účetní? Vyhovuje Vám prostředí mezinárodní společnosti v rámci menšího týmu? <br/>
<br/>Právě teď hledáme vhodné kandidáty na pozici "HLAVNÍ ÚČETNÍ" <br/>
<br/>Pokud Vás tato pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více, pak neváhejte a kontaktujte nás.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení menšího pracovního týmu</li>
<li> odpovědnost za účetní závěrky (měsíční/kvartální) </li>
<li> odpovědnost za sestavení konsolidované účetní závěrky (roční) </li>
<li> příprava finančních zpráv pro interní a externí potřeby </li>
<li> kontrola transakcí</li>
<li> spolupráce s auditory, účast při auditech</li>
<li> komunikace s úřady</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (oblast finance/účetnictví)</li>
<li> zkušenosti na pozici samostatná/hlavní účetní</li>
<li> anglický jazyk komunikativní úrovni pro dorozumění se s managementem</li>
<li> ochota se učit novým věcem</li>
<li> zájem o týmovou práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky plně hrazené zaměstnavatelem</li>
<li> docházkový bonus</li>
<li> firemní školení a vzdělávání</li>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>