Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Vedení a motivace týmu finanční účtárny
  • Dohled nad zpracováním účetnictví a fakturace
  • Zodpovědnost za závěrkové operace – měsíční, roční
  • Roční inventura majetku a skladů
  • Spolupráce s daňovými poradci a auditorem
  • Kontrola formální a věcné správnosti dokumentů a záznamů finančních
operací
  • Zabezpečení přípravy podkladů pro banky, statistické výkazy a hlášení
  • Příprava finančních přehledů a zpráv dle aktuálních požadavků vedení
společnosti

Požadujeme

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komplexní orientace v účetní a daňové problematice, včetně
prokazatelné aktivní praxe - nejlépe z výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou.
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook,
účetní systém POHODA)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Spolehlivost, pečlivost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • zázemí známé stabilní strojírenské společnosti
  • zajímavou a aktivní práci s vynikajícími a velmi žádanými produkty
  • výborné finanční ohodnocení (základní mzda + čtvrtletní a roční bonusy)
  • pružnou pracovní dobu (jen 37,5 hod. týdně) a work-life balance přístup
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů
  • možnost občasné práce z domova
  • kartu MultiSport a zvýhodněné vstupenky do kina
  • občerstvení na pracovišti
  • parkování v areálu společnosti
  • vysokou odměnu za doporučení zaměstnance
  • stravenkový paušál a závodní stravování
  • služební notebook, mobil a další benefity

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.