Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro český finanční holding hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:
  • vedení menšího účetního oddělení
  • kontrola účtování samostatných účetních
  • pomoc při zpracovávání účetních závěrek několika společností
  • jednání s auditorem a daňovým poradcem
  • řešení dalších účetních záležitostí
  • statistické výkazy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi ideálně v holdingu s účtováním několika společností
  • znalost podvojného účetnictví
  • znalost problematiky DPH
  • znalost daňového a účetního systému výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • flexibilitu, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci s možností osobního i profesního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • nástup možný ihned, dohodou
  • pracoviště centrum Prahy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".