Volné pracovní místo  Hlavní vedoucí stavby s autem - i k soukromým účelům

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Je obor stavebnictví Vaše parketa? Máte zkušenosti s vedením staveb a vyznáte se v projektovém řízení? Chceme Vás! Do našeho týmu zapálených stavařů hledáme někoho, kdo dá našim projektům směr a řád. Čeká na Vás velice zajímavé mzdové ohodnocení s příjemnými finančními bonusy, služební auto i k soukromým účelům a spousta dalších super bonusů!

Náplň práce:
  • na starosti budete mít projekty v oblasti stavebnictví
  • vést budete celý projekt od zadání, po kontrolu průběhu realizace - řízení termínů a milníků, financování projektů, apod.
  • koordinace hlavních pracovníků stavby
  • úzká spolupráce s dalšími týmy

Požadujeme

  • alespoň SŠ v oblasti stavebnictví
  • zkušenost z vedoucích pozic
  • ŘP sk.B
  • samostatnost a smysl pro organizaci

Nabízíme

  • služební, auto, mobil, notebook (vše k soukromým účelům)
  • pružná pracovní doba
  • nadstandardní počet dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • sick days
  • firemní akce
  • možnost občasné práce z domu
  • finanční bonusy
  • lokalita: Žďár nad Sázavou

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro projektový manažer, project manager, stavbyvedoucí, přípravář staveb, vedoucí staveb, práce Žďár nad Sázavou, práce kraj Vysočina, ...

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!