Volné pracovní místo  Hledá se C# developer na Moravu!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Jsme firma, která si zakládá na "rodinném" přístupu, nejsme žádný korporát, pro který jste jen číslem v systému. Každý člen pro nás znamená důležitý článek. Zabýváme se zajištěním kompletního řešení webových aplikací a WWW stránek.
Aktuálně hledáme posilu do týmu vývojářů. Škála projektů, na kterých pracujeme je široká, tak si stačí jen vybrat!

Náplň práce:
  • Vývoj aplikací a IS
  • Návrh architektury a designu
  • Analýza požadavků a specifikace projektů
  • Optimalizace a debugging kódu
  • Údržba a podpora již stávajících aplikací

Požadujeme

  • Zkušenosti v C# vývoji alespoň 1 rok
  • Schopnost navrhovat, vyvíjet a implementovat aplikace v C#.
  • Dobrá znalost .NET frameworku.
  • Zkušenosti s práci s relačními databázemi (např. SQL Server, MySQL).
  • Praxe v tvorbě RESTful API.
  • Znalost verzovacího systému Git.
  • Předchozí zkušenosti s agilními vývojovými metodikami.
  • Silné analytické a problémové řešitelské schopnosti.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Výborné komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • Příležitost rozvíjet své dovednosti a individuální přístup zprostředkován seniornějšími kolegy.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Možnost pracovat na mezinárodních projektech.
  • Práce převážně z domova.
  • Odměny na základě výkonnosti nad rámec mzdy.
  • Firemní teambuildingové akce.

Jiná sdělení

Chcete být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážete, že jste připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Hledá se C# developer na Moravu!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledá se C# developer na Moravu!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.