Volné pracovní místo  Hledá se fullstack v rámci Javy a Angularu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 85 000–135 000 Kč / měsíc

Do ryze české firmy, která má v zádech silného investora hledáme nového kolegu. Zabýváme se vývojem softwaru oblasti e-commerce a dalších odvětvích. Naše prostředí je neformální, kde panuje velmi přátelská atmosféra. Pojď s námi měnit dějiny českého online tržiště!

Náplň práce:
  • Základem našeho frontendu je Angular, který se snažíme udržovat v nejnovější verzi (ale pokud umíš React/Vue a nevadí se naučit něco nového, tak se nám Ozvi! :)
  • Na backendu běží Java, Spring Boot s PostgreSQL, Elastic Search a další databáze, jako např. RabbitMQ jako message hub pro asynchronní komunikaci mezi službami
  • Komunikujeme skrze Jiru a dáváme si to na 14denní sprinty
  • Chceme jít stále kupředu, a proto se u nás setkáš i se CI/CD procesy, Dockerem, Kuberetes a Gitlabem v rámci deploymentu a automatizace

Požadujeme

Vaším úkolem, pokud se jej rozhodnete přijmout bude:
  • Pracovat na APIčkách a pečlivé vedení dokumentace
  • Java – Hibernate a Spring
  • JavaScript – Angular, HTML a CSS
  • Znalost Docker, Kubernetes, PostgreSQL a ideálně Gitlab i CI/CD procesy
  • ElasticSearch

Nabízíme

  • HPP úvazek na dobu neurčitou nebo možnost spolupráce na IČ
  • Hybridní režim docházení do kanceláře (věříme, že výsledky jsou důležitější než každodenní docházení)
  • Víceméně dle seniority nabízíme full-remote možnost spolupráce, kterou u nás využívá mnoho našich spokojených zaměstnanců
  • 5 týdnů volna za rok s možností home office dle potřeby
  • Multisport kartu a Cafeterie
  • Fíremní tarif, zvýhodněný program pro nákup elektroniky a zboží v českých e-shopech
  • Výuka angličtiny plně hrazená firmou
  • Vstupenky na konference, meetupy a individuální kurzy dle tvého výběru během roku

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!