Volné pracovní místo  Hledá se JavaScript Developer, zn. Vyber si!

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–120 000 Kč / měsíc

Jsme malý vývojářský tým a máme slabost pro JavaScript. Používáme ho na vývoj frontendu i backendu našich webových aplikací, ale máme tady i několik projektů, kde v něm tvoříme mobilní aplikace. A protože práce pořád přibývá, rozšiřujeme naše řady.
Chceš se k nám přidat?

Náplň práce:
  • Vývoj v JavaScriptu – projekty máme webové i mobilní
  • Práce na frontendu, backendu anebo jako full-stack
  • Čistý, testovatelný kód, na který si potrpíme
  • Spolupráce napříč týmy i odděleními

Požadujeme

  • Máš za sebou alespoň 3 roky praxe s vývojem v JavaScriptu
  • Rozumíš si s Reactem, Vue.js, React Native nebo Node.js
  • Opravdu stačí, když ovládáš alespoň jednu z technologií výše :)
  • Bonusem je SŠ/VŠ technického směru

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu, sick days a možnost home-office
  • Technologické výzvy, při kterých můžeš realizovat svůj potenciál
  • Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo IČO (v závislosti na projektu)
  • Samozřejmostí je občerstvení na pracovišti, stravenky, firemní akce a další vychytávky
  • Zní to pro Tebe zajímavě? Tak nám pošli svoje CV!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, vývojář, programátor, software engineer, typescript, mobile, materialui, redux, vuetify, vuex, bootstrap, fe, be, nodejs, express.js, html5, css3, ci/cd, continuous integration, continuous development, ecmascript, es6+, contract, fulltime, junior, medior, senior. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Hledá se JavaScript Developer, zn. Vyber si!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledá se JavaScript Developer, zn. Vyber si!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.