Volné pracovní místo  Hledá se šikovný IT administrátor!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Zajímáte se o IT obor a orientaci v něm?
Máte výbornou znalost operačního systému Windows, Linux a síťových technologií (TCP/IP)?
Vyznáte se v databázích nebo Vás baví stanice a servery? Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Komplexní zabezpečení chodu IT infrastruktury společnosti.
  • Správa sítě LAN, WAN, VPN, FW, administrace stanic a serverů.
  • Pomáhat s údržbou techniky uživatelů a jejich každodenní podpora.
  • Poskytovat místní i vzdálenou podporu při řešení SW a HW závad.
  • Schopnost vyhledat a doinstalovat potřebné balíčky, příp. přeložit ze stažených zdrojových kódů.
  • Znalost spouštění/přidávání jednotlivých (systémových) služeb.
  • Pomáhat při správě firemní sítě a administraci.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Pokročilá znalost Linuxu/Unixu a Windowsu.
  • Orientaci v bezpečnosti s ohledem na ICT.
  • Instalace a provozování virtuálního prostředí (přednostně Proxmox) a vytváření jednotlivých virtuálů.
  • Výbornou znalost síťové problematiky TCP/IP.
  • Zkušenosti s instalací/vyhledáváním/psaním ovladačů.
  • Nastavování sítí, nastavení služeb DNS, filtrování provozu na routerech a tiskáren (tiskového serveru).
  • Mít angličtinu na komunikativní úrovni (psanou i mluvenou).
  • Schopnost práce v týmu, flexibilitu a loajalitu.
  • Znalost skriptovacích jazyků (PowerShell, Bash,..) a zálohování.

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Dlouhodobou a stabilní spolupráci.
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Přátelský a pohodový kolektiv.
  • 20 dní dovolené a sick days.
  • Káva, čaj, na pracovišti zdarma.
  • Multisport kartu, stravenky a jiné.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contac se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Hledá se šikovný IT administrátor!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledá se šikovný IT administrátor!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.