Volné pracovní místo  Hledáme ajťáka na zabezpečení sítí / Check point

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Naše společnost patří mezi špičku firem zabývajících se síťovou bezpečností. V současnosti hledáme nadšeného síťaře / bezpečnostního mága, který posílí náš tým.

Náplň práce:
  • Správa a zabezpečení sítí
  • Práce se softwarem od Check Point bude tvůj „denní chleba“
  • Budeš pověřen identifikací síťových hrozeb a pracovat na jejich odstranění
  • Čeká tě spolupráce s jiným oddělením
  • Rozšíříš tým bezpečnostních specialistů

Požadujeme

  • Máš alespoň středoškolské vzdělání v IT/technický obor
  • Máš teoretické znalosti z oblasti počítačových sítí (HW i SW)
  • Máš zkušenosti s prací v Check Pointu
  • Jsi aktivní řidič
  • Co nevíš, to tě rádi naučíme

Nabízíme

  • Možnost pracovat z domu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Benefity v rámci kafetérie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Automobil na služební cesty
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.