Volné pracovní místo  Hledáme elektrikáře/údržbáře do výroby v Žáravicích – 15km od Pardubic

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 150–1 710 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme elektrikáře/údržbáře do výroby v Žáravicích – 15km od Pardubic

Rád se rozvíjíš a učíš nové věci? Chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v českém podniku s dlouholetou tradicí?

Pak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň:

Údržba elektrických strojů a zařízení
Montáže rozvodů, elektro, voda, vzduch
Kontrola zařízení

Požadujeme

Požadujeme:
Vyhláška 50 – paragraf 6+
Samostatnost, pracovitost
orientaci v technických výkresech
manuální zručnost
chuť se učit novým věcem
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Ochotu dopravit se do zaměstnání
– 15km Pardubice
  • 25km Hradec Kr.

Nabízíme

Nabízíme:

práci ve stabilní společnosti s jistotou
příslušné mzdové ohodnocení
mzda: 150,- až 170–/hod + příplatky
Docházkový bonus
Příplatky
Možnosti záloh
Prémie za kvalifikaci – čím víc toho umíš, nebo se naučíš, tím více budeš ohodnocen
Příjemné zázemí
Možnost zvýhodněného stravování