Volné pracovní místo  Hledáme nadšence do AS400!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 2-10-244774. Jste nadšenec do systémů AS400?<br/>Umíte s nimi pracovat a baví Vás to?<br/>
<br/>Hledáme Specialistu podpory systémů AS400!<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> monitoring</li>
<li> administrace</li>
<li> konfigurace a nastavení</li>
<li> technická dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

A co musíte mít/znát/umět?<br/>
<ul>
<li> Zkušenost s prací na platformě AS400</li>
<li> Zkušenost s podporou aplikací běžících na AS400</li>
<li> Angličtina na úrovni technické dokumentace a schopnosti základní domluvy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Finanční bonusy</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Certifikace, školení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Poukázky Flexipass atd.</li>
</ul>