Volné pracovní místo  Hledáme seřizovače na 1 směnu!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Orientujete se v oblasti strojírenství a máte zkušenosti s prací na lakovacích linkách? Pak jste ten, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí společnosti, která Vám poskytne kromě zajímavého mzdového ohodnocení také možnost kariérního růstu.

Náplň práce:
  • obsluha, provádění údržby a seřizování našich lakovacích linek
  • úzká spolupráce s kolegy v případě týdenních údržeb strojního vybavení
  • kontrola dílů dle dokumentace
  • provádění denního ošetření strojů

Požadujeme

  • min. výuční list, ideálně v oboru strojírenství
  • praxe v oblasti technologie lakování
  • samostatnost a manuální zručnost
  • chuť do práce

Nabízíme

  • nadstandardní počet dnů dovolené
  • finanční bonusy
  • školení, odborné kurzy
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na životní pojištění, a další, …

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro seřizovač, údržba strojů, obsluha lakovací linky, pracovník lakovací linky, práce strojírenství, práce strojírenství Pelhřimov, práce automotive, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!