Volné pracovní místo  Hledáme spolehlivé brigádníky - doplňování zboží Vyškov

Lokalita Vyškov a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 131 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme spolehlivé, pracovité a učenlivé brigádníky na pozici –doplňovač zboží do supermarketu ve Vyškově. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
příjem a výdej zboží
doplňování zboží
kontrola a následné skenování zboží
komunikace s vedoucími
Směny: Ranní, odpolední

Požadujeme

čistý rejstřík trestu
věk min. 16 let
potravinářský průkaz
spolehlivost + pracovitost

Nabízíme

dlouhodobou a stabilní brigádu
možnost záloh
nástup ihned
mzda 131,– hod.

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.