Volné pracovní místo  Hledáme team leadera!: Připojte se k našemu dynamickému týmu a veďte nás k úspěchu!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Jsme stabilní dlouholetá společnost pocházející z bavorského města Augsburg. Zabýváme se zakázkovou výrobou elektroniky. Naše alfa omega je výroba elektroniky pro měřící nástroje.
Do našeho týmu hledáme uchazeče kteří mají zájem se proaktivně podílet na rozvoji a dosahování té největší kvality na trhu.

Stojí za námi více než 29 let zkušeností a spokojených zákazníků kterým se snažíme být tím nelepším partnerem.

Ovšem není spokojeného zákazníka bez spokojenosti naších zaměstnanců. Pro které si vyhrazujeme co nejlepší pracovní podmínky a širokou škálu benefitů.

Jaká náplň práce Vás bude provázet?

Garantování splnění výrobního plánu včas a s požadovanou kvalitou.
Dodržování bezpečnostních pravidel během výrobního procesu a budování bezpečného pracovního prostředí.
Řízení dohled a motivace týmu zaměstnanců k dosažení stanovených cílů společnosti.
Vytváření příjemné pracovní atmosféry pro tým s cílem dosažení co nejlepších výsledků.
Komunikace s vedením a ostatními odděleními.

Co bude pro tuto práci třeba?

Aktivní zkušenost s vedením lidí ve výrobě
SOU/SŠ elektrotechnického nebo strojírenského zaměření
Praxi na vedoucí pozici ve výrobě
Ochotu pracovat v 2směnném provozu (bez
víkendů)
Aktivní komunikativní a asertivní osobnost
Ochota a snaha o komunikaci v multikulturním prostředí

Co Vám můžeme nabídnout?

Finanční ohodnocení až 45 000 Kč.
Dovolená navíc
Finanční bonusy / prémie
Perspektivní kariérní růst
Firemní notebook a smartphone
Pružná pracovní doba
Možnost pravidelného vzdělávání
Firemní akce
Kafetérie
Příspěvek na stravování
13. mzda

Pokud Vás tento inzerát zaujal neváhejte nás kontaktovat a my se těšíme na případnou spolupráci.