Volné pracovní místo  Hledáme team leadra pro automotive firmu v Ostravě Hrabové!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Hledáme team leadra pro automotive firmu v Ostravě Hrabové!

Vaším úkolem bude:
  • Vedení týmu 8 – 15 podřízených pracovníků
  • Pracujete v režimu 3 směnný režim, vždy směny po týdnu, noční v neděli večer, střídání: N-O-R
  • Pochopení výrobního procesu a dodržování standardů a nastavených postupů
  • Komunikace sestupná i vzestupná. Umět naslouchat, chápat, přemýšlet a odpovídat srozumitelně
  • Udržet stabilitu týmu, případně být schopen ji nadále rozvíjet a podporovat
  • Udržet výkonnost a zlepšovat ji

Nabízíme:
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní, zajeté prostředí
  • Čisté pracovní prostředí

Očekáváme od Vás:
  • SŠ technická
  • Praxe jako vedoucí pracovník ve výrobní firmě
  • Chuť jít do něčeho nového a motivovat tým k dosažení stanovených výsledků
  • Ochota pracovat na směny