Volné pracovní místo  Hledáme vývojáře pro HW!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Chcete se podílet na vývoji zcela nového HW ? Chcete se podílet na rozvoji a budování nového týmu?
Poku ano a máte následující zkušenosti, tak mi pošlte své CV!

Náplň práce:
  • budete se podílet na vývoji HW pro našeho významného zákazníka
  • budete navrhovat elektronické obvody
  • budete konstruovat a optimalizovat plošné spoje

Požadujeme

  • měli byste mít zkušenosti ve vývoji elektroniky
  • znalosti používání laboratorního vybavení
  • Kvalifikaci § 6 dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
  • Kvalitní písemný projev
  • Výhodou by bylo:
  • zkušenosti s vývojem embedded aplikací a programováním obecně (C/C++).
  • zkušenosti s automatizací budov (např. zkušenost s KNX).

Nabízíme

  • pružná pracovní doba, core time 9:00 - 14:00
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • Výuka Aj/ NJ
  • občasný home-office
  • navýšení mzdy po 3 měsících, po roce také review
  • možnost vycestovat do zahraničí (USA)
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • profitshare - podíl na zisku
  • karierní růst (možnost dosáhnout časem na vedoucí pozice)
  • profesní růst (přechod na jiné projekty)
  • přátelské prostředí, dobrý kolektiv
  • podpora vzdělání
  • notebook
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti ( káva, čaj, mléko, šťávy, sladkosti)
  • pizza obědy
  • másáže inhouse
  • fotbálek
  • pravidelný firemní sport (fitbal, florbal)
  • teambuildingy

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Hledáme vývojáře pro HW!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledáme vývojáře pro HW!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.