Volné pracovní místo  Hledáme zkušeného manažera kvality

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových výrobků pro automobilový průmysl hledá zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici Manažer kvality. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li>vedení oddělení technické kvality </li>
<li> plánování kvality dle požadavku ISO/TS 16949</li>
<li> komunikace se zákazníkem a zastupování jeho požadavků v rámci kvality </li>
<li> řešení reklamací a nápravných opatření </li>
<li> provádění auditů a zajišťování certifikačních auditů </li>
<li> neustálé zlepšování kvality pomocí Kaizen, Six Sigmy a dalších</li>
<li> vedení týmu 11 zaměstnanců</li>
<li> reporting centrále společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> praxe ve vedení kvality v automobilovém průmyslu </li>
<li> znalost AJ a NJ </li>
<li> znalost ISO TS 16949 a ISO 14001</li>
<li> znalost VDA, PPAP, APQP, MSA, SPC, Lean, 8D</li>
<li> schopnost pracovat v týmu, samostatnost, důslednost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> práci v moderním pracovním prostředí</li>
<li> možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání</li>
<li> zaměstnanecké výhody</li>
<li> možnost využití cizích jazyků</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".