Volné pracovní místo  Holandsko - Donáška jedla na elektrobicykli.Potrebné mať holandské sociálne číslo (BSN)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 57 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Hľadáte prácu kde rozvážate zákazníkom jedlo počas jazdy na elektrobicykli a zároveň si aj zlepšujete svoju fyzickú kondíciu? Potom ste na správnom mieste. Pridajte sa k tímu u najväčšieho dodávateľa potravín v Holandsku. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude doručenie jedla zákazníkom načas, počas jazdy na elektrobicykli v lokalitách Eindhoven, Tilburg alebo Utrecht v Holandsku.

Náplň práce:
Na elektrickom bicykli vyzdvihnete jedlo v reštauráciách a doručíte ho pred dvere klientov.

Mzda
od 13,27 € brutto/h do 17,27€ brutto/h
+ BONUS od 2€/h - 4€/h (v závislosti od lokality)
+ online tips (sprepitné) - mesačne až do 100€
mzda je vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny
pracuje sa 5 dní v týždni - (Streda - Nedeľa)
40 h / týždenne
pracovné hodiny: od 11:30 do 20:30 h (1 hodina prestávky)

Viac info o pracovnej ponuke skrze odpovědní formulář

Požadujeme

  • komunikatívna znalosť AJ - B1
  • je potrebné mať vybavené sociálne registračné číslo (BSN)
  • potrebný smartphone s nerozbitým displejom
  • čistý register trestov
  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • ochota pracovať vonku

Nabízíme

-stabilná, dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
-doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom
-mzda vyplácaná vždy načas + bonusy a sprepitné
-pohodlné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
-osobný prístup, rešpekt a transparentná komunikácia od koordinátorov

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis v anglickom jazyku skrze odpovědní formulář.
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Máte zájem o nabídku Holandsko - Donáška jedla na elektrobicykli.Potrebné mať holandské sociálne číslo (BSN)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Patrícia Scheer z Universal Consulting s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Holandsko - Donáška jedla na elektrobicykli.Potrebné mať holandské sociálne číslo (BSN)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.