Volné pracovní místo  Holandsko - Práca v hydinárni (balenie/výroba/filetovanie). Bez znalosti AJ a praxe.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 42 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Spoločnosť Plukon Food ponúka dlhodobé stabilné zamestnanie v akomkoľvek období. Ak si vyberiete pracovať pre Plukon, budete pracovať pre inovatívnu, pragmatickú a zdravú spoločnosť s budúcnosťou.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, neovládate anglický jazyk, ani nemáte dostatok praxe čítajte ďalej.
Vieme umiestniť mužov, ženy aj páry. Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Nástupy:
  • každý týždeň (utorok a streda)

Náplň práce:
  • zaistenie, že výrobky zodpovedajú štandardom kvality
  • pracujte aj na iných pozíciách: balenie kuracieho mäsa, váženie a príprava hotového výrobku na expedíciu, udržiavanie čistoty na pracovisku
  • jednoduché filetovanie
  • balenie hydiny
  • vykosťovanie a krájanie mäsa, ktoré nebolo narezané strojom
  • vešanie kurčiat

Pracovné hodiny:
  • pracuje sa na 2 smeny medzi 5:00-16:00 a 16:00-01:00
  • pracuje sa pondelok – piatok (38 - 40h/týždeň )

Vaša mzda:
10,78€ - 15,70€ brutto/hodina (v závislosti od lokality a charakteru práce)
-mzda sa vypláca každý týždeň
  • 8,33 % holiday money (ekvivalent 13.mzdy)

Viac info si prečítajte na našej webovej stránke:
použijte odpovědní formulář

Požadujeme

o hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú motivovaní naučiť sa vykonávať ich novú prácu
o muži, ženy, páry
o bez znalosti cudzieho jazyka
o prax výhoda
o čistý register trestov

Nabízíme

  • Plukon Food ponúka stabilitu a istotu práce v akomkoľvek období
  • možnosť pracovať dlhodobo
  • brigáda pre študentov min. na 2 mesiace
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • zabezpečené ubytovanie - neplatíte vopred
  • doprava z/do práce ZDARMA - zabezpečená zamestnávateľom

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pošlite nám prosím Váš životopis přes odpovědní formulář následne sa Vám ozveme a dohodneme ďalší postup.