Volné pracovní místo  Práca v kvetinovom raji v holandských skleníkoch. Mzda od 13,27€/h + ďalšie benefity.

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 37 500–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Pre moderné skleníkové spoločnosti v Holandsku, hľadáme nadšených pestovateľov na prácu v krásnom, rozkvitnutom a farebnom pracovnom prostredí s kvetmi(orchidee, gerbery…). Znalosť anglického jazyka potrebná!

Spoločnosti, u ktorých budete pracovať sú popredným producentom kvetov v Holandsku s dlhoročnou tradíciou a vášňou pre kvalitu. Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu a máte pozitívny vzťah ku kvetom, ste na správnom mieste! Neváhajte a zašlite nám svoj životopis, proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Náplň práce
Práca v skleníku je o vzrušujúcej kombinácii starostlivosti o kvety ako i samotnej údržby skleníku. Vašou úlohou bude starostlivo sa starať o rastliny, monitorovať ich rast a zabezpečiť, aby každý zákazník dostal iba to najlepšie. Budete mať príležitosť pracovať v dynamickom prostredí, kde sa každý deň stretávate s krásou našej prírody.

Mzda
základná mzda pre21 rokov a viac je 13,27€ brutto/h
nadčasy počas sezóny v sobotu –135%
mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny
práca na 1 zmenu (ranná) od pondelka do piatku. V čase zvyčajne od 6:00/7:00 do 14:00/15:00
Víkendy voľné, prípadne podľa potreby práca v sobotu/nedeľu
36- 45 h / týždenne počas sezóny
3 prestávky počas dňa

Viac info o pracovnej ponuke skrze odpovědní formulář

Požadujeme

anglický jazyk – B1
predchádzajúce skúsenosti v skleníkovom záhradníctve výhodou
hľadáme motivovaných ľudí s pozitívnym vzťahom ku kvetom
potrebné vedieť jazdiť na bicykli
ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
dobrá fyzická kondícia
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov

Nabízíme

nápoje(káva, čaj, instantné polievky) v jedálni ZDARMA
zamestnanecké výhody vrátane zľavy na kvety
holandská pracovná zmluva
možnosť pracovať počas celého roka
priateľské pracovné prostredie a podpora tímovej spolupráce
ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
starostlivosť zo strany zamestnávateľa– pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis skrze odpovědní formulář.
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Máte zájem o nabídku Práca v kvetinovom raji v holandských skleníkoch. Mzda od 13,27€/h + ďalšie benefity.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Patrícia Scheer z Universal Consulting s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Práca v kvetinovom raji v holandských skleníkoch. Mzda od 13,27€/h + ďalšie benefity.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.