Volné pracovní místo  Horizontkář (od 140 Kč/hod)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Hledáme zkušené horizontkáře, kteří momentálně hledají pracovní uplatnění na Přerovsku!
Pokud máte praxi s horizontkou, umíte se orientovat v technické dokumentaci a zároveň zvládnete pracovat se systémem Heidenhain – jste pro nás pravý kandidát. Reagujte!

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba horizontky
  • Programování v systému Heidenhain
  • Práce s technickou dokumentací
  • Finální kontrola výrobku

Požadujeme

  • Praxi na pozici horizontkáře, příp. na obdobném stroji
  • Umět programovat v systému Heidenhain
  • Schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení (firma umožňuje i přesčasy)
  • Stabilní práci na HPP ve významné firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: okr. Přerov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.