Volné pracovní místo  Horizontkář - zajímavá příležitost (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme zkušené horizontkáře, kteří momentálně hledají pracovní uplatnění na Přerovsku!

Pokud máte praxi s horizontkou, umíte se orientovat v technické dokumentaci a zároveň zvládnete pracovat se systémem Heidenhain – jste pro nás pravý kandidát. Reagujte!

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba horizontky
  • Programování v systému Heidenhain
  • Práce s technickou dokumentací
  • Finální kontrola výrobku

Požadujeme

  • Praxi na pozici horizontkáře, příp. na obdobném stroji
  • Umět programovat v systému Heidenhain
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy
  • Stabilní práci na HPP ve významné firmě
  • Stravování na pracovišti
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: nedaleko Přerova

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.