Volné pracovní místo  HOT Business Controlling #2542203

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG kandidáty/kandidátky na pozici

Business Controlling

Popis pozice / Náplň práce:
· Monitorování ziskovosti pracovišť
· Monitorování trendů trhu
· Prognózy a rozvahy zisku
· Sledování důležitých finančních ukazatelů
· Návrhy opatření, podpora vedení

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· Výbornou schopnost komunikovat v anglickém jazyce (denní komunikace s nadřízeným)
· Zkušenosti s Business Controllingen v oblasti FMCG min. 2 roky
· Analytické schopnosti a znalosti z finanční oblasti
· Týmový hráč
· Výborné komunikační a organizační dovednosti
· VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání s delší praxí

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Dynamickou a pestrou práci v silné nadnárodní společnosti
· Možnost profesního růstu
· Možnost ovlivňovat klíčové procesy
· Motivující platové ohodnocení, další benefity

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.