Volné pracovní místo  HR Asistent/-ka s výbornou znalostí AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Teplicku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • zajištění procesu náboru zaměstnanců
  • spolupráce s personálními agenturami a úřadem práce
  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • spolupráce s externí společností zajišťující zpracování mezd
  • objednávání a distribuce stravenek
  • objednávání kancelářských potřeb
  • organizování firemních akcí
  • evidence a zpracování pošty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • nutná praxe z personální i z ekonomické oblasti
  • aktivní znalost AJ (denní komunikace)
  • znalost práce na PC
  • znalost podvojného účetnictví výhodou
  • spolehlivost, cílevědomost, stesuodolnost

Nabízíme

  • nástupní plat v závislosti na zkušenostech
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na ŽP, PP, sick days
  • pololetní bonusy
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Lokalita pracoviště: Teplicko
Možnost nástupu: ihned, příp. dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".