Volné pracovní místo  HR Assistant (M/Ž) - pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Rozvíjejte svou kariéru v oblasti lidských zdrojů jako součást našeho týmu!

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost vzdělávání a kariérního rozvoje.
  • Příspěvěk na dojíždění.
  • Variabilní složka mzdy.
  • Vánoční prémie.
  • Prémie za dlouhodobou loajalitu v zaměstnání.
  • Dovolená navíc!
  • Cafeteria systém.
  • Příspěvky na penzijní pojištění.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Služební telefon.
  • Stravenky/příspěvek na stravování.

Náplň Vaší práce:

  • Poskytování podpory HR oddělení skrze operativní administrativu a vedení potřebných záznamů.
  • Vedení lékařských prohlídek.
  • Příprava a správa vstupních dokumentů, organizace vstupního školení, vydávání zaměstnaneckých ID karet.
  • Správa docházkového systému v SAP.
  • Zpracování dodavatelských faktur, koordinace nákupu kancelářských potřeb,  správa pracovních oděvů.

Naše požadavky:

  • SŠ vzdělání (personální, právní a sociální obor výhodou).
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - B2.
  • Zkušenosti v oblasti HR.
  • Znalost práce na PC (MS Office).
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici a chcete se připojit k našemu dynamickému týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Těšíme se na spolupráci s vámi!