Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  HR BUSINESS PARTNER SENIOR

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti z interního HR ve výrobní společnosti?
Chcete se profesně posunout a pracovat na zajímavých projektech?
Hovoříte anglickým jazykem?

Pakliže ano, tak na nic nečekejte a zašlete nám co nejdříve svůj životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR BUSINESS PARTNER * spolupráce při náboru pracovníků ve středním a vyšším managementu
  • nastavování benefitního systému a mzdové politiky
  • rozvoj a motivace pracovníků
  • zajišťování vzdělávání
  • reporting
  • příprava budgetu spolu s vedením společnosti
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • praxi z interního HR na odbobné pozici podmínkou
  • aktivní přístup a schopnost prosazovat změny
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - komunikace s centrálou
  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti personalistky
  • analytické myšlení a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou pracovní náplň a práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • notebook, smart phone
  • roční bonusy
  • profesní růst
  • místo výkonu práce Uherskohradišťsko

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás