Volné pracovní místo HR GENERALIST (od 35.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Hledáte uplatnění jako HR GENERALIST v Brně? Láká Vás práce v silné a stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky? Komunikujete anglicky? Nebojíte se zodpovědné práce s vysokou mírou samostatnosti? Pak neváhejte a zašlete nám obratem svůj životopis!

Dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá vhodné kandidáty na pozici:

HR GENERALIST (od 35.000,– Kč)

Náplň práce:

  • realizace recruitmentu, nastavení a vedení HR procesů
  • spolupráce na mezinárodních projektech společnosti
  • tvorba systému odměňování a benefitů
  • spolupráce na tvorbě personální strategie společnosti
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor personalistika výhodou)
  • pokročilá znalost AJ slovem i písmem (denní komunikace)
  • praxe na obdobné pozici
  • velmi dobrá orientace v HR problematice
  • uživatelská znalost PC – MS Office (Word, Excel, PP, Outlook)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro detail, analytické myšlení
  • orientace na výsledek, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní dynamické společnosti
  • zodpovědnou samostatnou práci v top managementu
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusový program dle výkonu
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • firemní benefity
  • pracoviště v Brně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.