Volné pracovní místo  HR koordinátor - Benešov u Prahy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Do našeho týmu personální agentury hledáme schopného uchazeče/uchazečku na pozici HR koordinátor pro region Benešovsko.

Náplň práce:
  • vyhledávání oslovení selekce a nábor zaměstnanců do výrobních provozů
  • podpis smluv s předvybranými uchazeči do provozu
  • komunikace s klienty zjištění jejich požadavků
  • vyhledávání selekce vhodných uchazečů
  • osobní pohovory s uchazeči
  • osobní schůzky u klientů a seznámení se s provozem
  • sestavování inzerce na poptávané pracovní pozice
  • administrativa spojená s náborem zaměstnanců

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativní dovednosti a obchodního ducha
  • praxe v personální agentuře a náboru zaměstnanců značnou výhodou
  • zájem o práci v oboru lidských zdrojů
  • samostatnost!!! logické myšlení proaktivní přístup
  • bydliště: Benešov a blízké okolí
  • ŘP sk B podmínkou
  • ochotu příležitostně cestovat
  • znalost MS Office (Excel Word Powerpoint)
  • vlastní automobil výhodou
  • znalost světového jazyka - výhodou

Nabízíme:
  • dlouhodobé pracovní uplatnění ve společnosti s rostoucí tendencí
  • kvalitní finanční ohodnocení (závislé na výkonech kvalitě odváděné práce)
  • mobilní telefon PC pevné pracovní místo
  • vstupní školení a průběžné školicí programy
  • firemní akce v průběhu roku
  • pracoviště: Benešov
  • nástup: dle domluvy

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám Váš životopis. V případě že budete vyhovující uchazeč budeme Vás kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vaší žádosti. V opačném případě budete zařazeni do naší databáze a osloveni s dalšími nabídkami vyhovujícím Vaší praxi.