Volné pracovní místo  HR MANAGER - ref. č. 281

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Našim klientem je významná společnost zabývající se prodejem nábytku a bytových doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE
  • zodpovědnost za kompletní oblast HR v pobočkách v CZ + SK
  • recruitment veškerých pozic pro centrálu a manažerských pozic pro prodejny v rámci ČR i SR
  • supervize náborování běžného personálu pro prodejny
  • zodpovědnost za veškerou personální inzerci v rámci společnosti
  • příprava podkladů pro mzdy pro část zaměstnanců
  • editování docházky části zaměstnanců
  • pracovněprávní poradenství vedení společnosti, oblastním manažerům a vedoucím poboček
  • kontaktní osoba pro OIP, ÚP, bezpečnostní techniky, závodní lékařskou péči, mzdové účetní
  • personální agenda (vč. zastřešení závodní lékařské péče)
  • aktualizace osobních složek a pracovněprávních dokumentů na serveru
  • aktualizace vnitřních směrnic a předpisů
  • spolupráce při tvorbě firemní personální strategie
  • návrhy nových možných benefitů
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • PODMÍNKOU komunikativní znalost němčiny
  • min. 3 roky praxe v interním HR (ne personální agentuře)
  • dobrá znalost českého pracovního práva a orientace ve slovenském pracovním právu
  • dobrá orientace v oblastech BOZP a PO
  • aktivní řidič – ochota cestovat v rámci ČR i SR
  • uživatelská znalost MS office
  • dynamická osobnost zaměřená na cíl, tah na branku
  • vysoké pracovní nasazení a proaktivita
  • vysoká odolnost vůči stresu
  • velmi dobré komunikační a diplomatické schopnosti
  • schopnost prosadit se a analytické myšlení
  • zralá osobnost, pozitivní a usměvavý člověk

Nabízíme

  • tvořivou, nestereotypní práci
  • možnost nastavovat procesy
  • velkou zodpovědnost
  • denní využití cizího jazyka
  • mladý, multikulturní kolektiv
  • notebook, mobil
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • zázemí stabilní, silné společnosti

Jiná sdělení

NÁSTUP: dohodou

PRACOVIŠTĚ: Praha

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".