Volné pracovní místo  HR MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta se sídlem na Českolipsku hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:
  • koordinace procesu vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců
  • zpracování mzdového systému a zpracování mezd
  • aktivní účast na poradách
  • spolupráce s ostatními úseky
  • reprezentace na jednáních s veřejnými i privátními institucemi
  • komunikace s úřady
  • koordinace dodržování zásad BOZP a PO
  • spolupráce se školami (stáže, studentské praxe, diplomové práce, ...)
  • prezentace na veletrzích pracovních příležitostí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxi na pozici HR Managera
  • aktivní znalost Aj nutností (další jazyky výhodou)
  • organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC (SAP velkou výhodou)

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • roční prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • PP na dobu určitou - zástup za MD

Lokalita pracoviště: Českolipsko
Možnost nástupu: IHNED, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".