Volné pracovní místo HR MANAGER/KA

aktivní
PeoplePoint s.r.o.
Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské

Máte dlouhodobé zkušenosti v oblasti HR? Máte rád/a výzvy? Máte chuť pracovat v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti? Neváhejte nás kontaktovat!

Zaměstnavatel: Česká dynamická společnost se sídlem v Ostravě a pobočkami po celé ČR a SK.

Pracovní náplň:
řešit komplexní personální agendu ve skupině společností o cca 200 zaměstnancích
důraz je kladen na zavedení PRAVIDEL a PROCESU v oblasti HR v celé skupině firem
systematická realizace řízení personální administrativy
aktivní výběr uchazečů na požadovaná pracovní místa, samostatné vedení a realizace VŘ, řízení
zodpovědnost za náborové procesy a jejich koordinace
rozvíjet a aktivně vyhledávat zdroje kandidátů
komunikace s klienty
komunikaci s manažery, řešení jejich potřeb v oblasti náboru
řízení spolupráce s externími dodavateli a personálními agenturami
rozvoj adaptace nových zaměstnanců
tréninkové a vzdělávací plány, motivační systémy a systémy odměňování, rozvoje a hodnocení zaměstnanců
IS v oblasti HR, hodnocení spokojenosti zaměstnanců, pracovní smlouvy a jiná personální agenda a plánování
tvorba strategických analýz a práce s nimi
řízení a formulování personální politiky společnosti
spolurozhodování o strategickém plánování řízení lidských zdrojů
komunikace s liniovými manažery a pravidelný reporting vedení společnosti
systémová a legislativní činnost
tvorba vnitřních předpisů, poradenství a HR podpora společnosti

Požadujeme

znalost AJ
manažerské a odborné zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti HR
empatická osobnost
dynamickou osobnost odolnou pro práci pod tlakem, trpělivost
organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
loajalitu
asertivitu
znalost současných personálních trendů
pracovní právo
autoritu
ŘP sk. B

Nabízíme

prostor pro vlastní iniciativu, profesní a osobní růst
atraktivní finanční ohodnocení
hlavní pracovní poměr
prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.