Volné pracovní místo  HR manažer

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se monitoringem mediálního trhu, hledáme schopné uchazeče/ky na pozici: HR manažer

Náplň práce:
  • kompletní zodpovědnost za HR ve společnosti (ČR, SR, Polsko)
  • recruitment (definice profilu, inzerce, pohovory...)
  • personální administrativa (nástupy, výstupy, kontakt s úřady)
  • odměňování (strategie, bonusy, benefity...)
  • rozvoj zaměstnanců (školení, výběr dodavatelů)
  • organizování teambuildingových a jiných akcí
  • příprava rozpočtu pro vzdělávání
  • zodpovědnost za další úkoly v rámci probíhajících projektů
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (andragogika, psychologie, sociologie)
  • praxe v oboru 5 let
  • znalost pracovně-právní problematiky
  • AJ
  • ŘP sk. B
  • loajálnost
  • vyzrálá osobnost
  • kultivovanost

Nabízíme

-zázemí stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity

Plat: 40 - 60 000,- Kč
Lokalita: Praha 1
Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".