Volné pracovní místo  Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 000–42 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Přidejte se k výrobě autodílů pro všechny světadíly! Máte již zkušenosti s obsluhou CNC? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
  • Obsluha chodu automatu
  • Doplňování olejů a chladících emulzí
  • Výroba dílců a kontrola kvality při výrobě autopříslušenství motorových vozidel
  • Práce s posuvným měřidlem a mikrometrem

Požadujeme

  • Praxe v oboru (broušení čípků a nástrojů, měření posuvným měřidlem a mikrometrem, práce na frézce, soustruhu...)
  • Znalost technických výkresů
  • Výhodou znalost programování v Heidenhainu
  • Ochotu pracovat ve 12ti hodinových směnách

Nabízíme

  • Měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč, včetně diet a prémií
  • Hrubá hodinová sazba 170 Kč/hod.
  • Prémie až 41 Kč/hod.
  • Příplatek za noční 18 Kč/hod.
  • Příplatek za přesčas 25 % průměru
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost přesčasů
  • Odměna za doporučení zaměstnance 5 000 Kč!
  • Možnost přesunu do kmenového stavu
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Hledáme pracovníky po celé České republice. Místo výkonu práce: okres Opava - možnost ubytování!

Máte zájem o nabídku Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Noemi Janiczková z Personal fabric - agentura práce, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.