Volné pracovní místo  HR/PR asistent (AJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Podporovat personální oddělení v oblasti administrativy, operativy
Vypomáhat firemnímu specialistovi na komunikaci s veřejností (PR)
Spolutvořit projekty interního / externího HR marketingu
Pravidelně se zúčastňovat prezentací společnosti na veřejných akcích
Další HR / PR úkoly a související administrativa

Požadujeme

Máte komunikativní AJ (min.B1) a láká vás práce v personalistice a styku s veřejností? Stabilní výrobní firma otevírá novou juniorní pozici, kde se skloubí obě oblasti. Zkušenosti z HR, PR, grafiky a sociálních sítí výhodou, šanci má i absolvent!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Různorodou práci v silné zahraniční společnosti
Odpovídající mzda + 13. plat
Týden dovolené navíc
Profesní a jazykové vzdělávání samozřejmostí
Příspěvek na dojíždění
Závodní stravování
Příspěvek na podporu zdraví a penzijko
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Žďár nad Sázavou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? OZVĚTE SE NÁM, AŤ TO MŮŽEME PROBRAT!