Volné pracovní místo  HR SHARED SERVICED REPRESENTATIVE

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, působícího ve zdravotnickém průmyslu sídlící na Praze 9, hledáme kandidáta na pozici HR SHARED SERVICES REPRESENTATIVE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> administrativní podpora HR procesů v rusky mluvících zemích společnosti</li>
<li> práce v systému PeopleSoft</li>
<li> přijímání požadavků od interních klientů (zaměstnanci, manažeři, uchazeči) v oblasti HR</li>
<li> zodpovídání dotazů ohledně interních HR pravidel společnosti</li>
<li> změna HR záznamů v interní databázi (změny osobních údajů, mzdy, změny pozic, prodlužování kontraktů apod.)</li>
<li> pravidelné reportování</li>
</ul>
<br/>Práce na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.<br/>Lokalita: Praha 9<br/>Mzda: 25 000 - 30 000 Kč<br/>Nástup: 1.7.2013

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání</li>
<li> výborná znalost angličtiny a ruštiny (mluvená i písemná forma)</li>
<li> předchozí zkušenost z oblasti administrativy podmínkou, z oblasti HR výhodou</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu (kontingenční tabulky, složitější funkce, propojení dat Excelu s Wordem apod.)</li>
<li> vynikající zákaznický servis a komunikační schopnosti</li>
<li> znalost programu PeopleSoft výhodou</li>
<li> spolehlivost, zaměřenost na detail, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příjemné a nové pracovní prostředí</li>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené + 5 sick days</li>
<li> mladý tým</li>
<li> možnost využití jazyků v denní komunikaci</li>
<li> balíček firemních benefitů formou Cafeterie</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".