Volné pracovní místo  HR SPECIALIST - EDUCATION & DEVELOPMENT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici HR SPECIALIST - EDUCATION & DEVELOPMENT.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza potřeb v oblasti vzdělávání zaměstnanců výrobního podniku</li>
<li> vypracování plánu školení</li>
<li> interní i externí komunikace pro přípravu a realizaci školení</li>
<li> zajišťování úspěšnosti a efektivity realizovaných školení</li>
<li> rozvoj systému vzdělávání společnosti</li>
<li> Vytváření zásad kariérového růstu zaměstnanců</li>
<li> orientace ve formách a možnostech dalšího vzdělávání</li>
<li> sestavení vzdělávacího plánu</li>
<li> vyhodnocení efektivity vzdělávání</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe na obdobné pozici podmínkou, a to ve výrobní společnosti min.1,5 roku</li>
<li> znalost anglického jazyka (úroveň B2 a výše)</li>
<li> velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> motivace a proaktivní přístup</li>
<li> dobré plánování a organizování práce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příjemný pracovní tým</li>
<li> samostatnou pozici, kde je prostor pro inovace </li>
<li> zajímavé mzdové ohodnocení</li>
<li> pracovní poměr na dobu určitou (2-3 roky)</li>
</ul>