Volné pracovní místo  HR SPECIALIST, SAP system

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Hledáme HR specialistu do mezinárodní IT společnosti!<br/>
<br/>Pracovní náplň: <ul>
<li> práce s HR databází, úprava dat</li>
<li> zpracování žádostí a dotazů od klientů</li>
<li> reporting v SAP</li>
<li> testování a implementace nových programů</li>
<li> sledování souladu interních politik s pracovně-právní legislativou</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> alespoň bakalářské vzdělání</li>
<li> minimálně 3 roky zkušeností v HR</li>
<li> zkušenosti z centra sdílených služeb výhodou</li>
<li> výborná znalost angličtiny, další jazyk výhodou</li>
<li> znalost SAP nebo obdobného programu nutností</li>
<li> multitasking</li>
<li> zaměření na klienta</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> stravenky</li>
<li> benefity formou kafeterie</li>
<li> zdravotní a penzijní pojištění</li>
<li> systém zaškolení</li>
<li> možnosti profesního růstu</li>
</ul>