Volné pracovní místo  HR SPECIALISTA/-KA JUNIOR!!! #3211058

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, světového výrobce designových produktů kandidáty/kandidátky na pozici

HR SPECIALISTA/-KA JUNIOR!!!

Popis pozice / Náplň práce:
· Spolupráce při rozvoji a tréninku zaměstnanců
· Spolupráce na HR eventech a vzdělávání
· Spolupráce na HR projektech a náboru
· Správa mzdové politiky, vytváření analýz
· Inovace v oblasti HR

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání
· Zkušenosti v personalistice (nábor, školící programy, projekty)
· Znalost HR procesů
· Znalost pracovního práva
· Strategické a koncepční myšlení
· Velmi dobrou znalost Anglického jazyka
· PC – MS Office
· Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zázemí úspěšné a stabilní české společnosti
· Zodpovědnou práci s možností profesního růstu
· Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
· Pracoviště Liberecký kraj
· Nástup ihned

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.