Volné pracovní místo  HR specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významný nadnárodní obchodní řetězec se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici HR specialista.

Náplň práce:
  • koordinace pracovně právních dokumentů
  • podpora marketů v krizových personálních situacích
  • koordinace adaptačního procesu
  • sledování situace na trhu práce
  • mzdové průzkumy
  • firemní kultura a interní komunikace
  • účast na projektech oblasti lidských zdrojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v oboru HR na podobné pozici
  • výbornou orientaci v zákoníku práce (spec. na pracovní právo)
  • uživatelskou znalost práce PC (Microsoft Office)
  • pozitivní myšlení, schopnost práce v týmu
  • komunikativní osobnost s organizačními a vyjednávacími dovednostmi
  • kreativita,asertivita,spolehlivost
  • AJ nebo NJ slovem i písmem

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí velké nadnárodní společnosti
  • jistotu stálého zaměstnání
  • profesní rozvoj
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".