Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  HR SPECIALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - obchodní společnost s pobočkami po celé ČR, hledáme do týmu vhodného kandidáta/ku na pozici HR SPECIALISTA.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za nábor zaměstnanců v centrále
  • realizace odborných a osobnostních školení
  • organizace školicích a teambuildingových aktivit
  • podpora HR manažera při vytváření controllingových zpráv a při mezinárodních projektech a jejich implementaci v národní organizaci
  • HR administrativa
  • spolupráce na zkvalitňování HR procesů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (se zaměřením na lidské zdroje, andragogiku)
  • praxe v oblasti HR - min. 3 roky
  • zkušenost s náborem zaměstnanců
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B nutností
  • vysoké analytické a organizační schopnosti
  • otevřená osobnost, inovativní, kreativní, proaktivní

Nabízíme

  • zázemí uznávané nadnárodní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • samostatnou a odpovědnou práci s možností profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Nástup: únor/březen 2012

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás