Volné pracovní místo  HR VEDOUCÍ TÝMU s FRANCOUZŠTINOU

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Máte ZKUŠENOSTI z HR, hovoříte výborně ANGLICKY a FRANCOUZSKY, máte zkušenosti s VEDENÍM lidí a hledáte novou PŘÍLEŽITOST? Mezinárodní IT společnost rostoucí na českém trhu pak hledá právě VÁS! <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Vedení projektů</li>
<li> Úzká spolupráce s ostatními tým lídry</li>
<li> Rozdělování úkolů v rámci týmu, koordinace a následná kontrola plnění, zpracování zpětné vazby a následná prezentace vedení společnosti</li>
<li> Identifikace potřeb v oblasti školení a dalších tréninků</li>
<li> Účast na týdenních týmových schůzkách, výkonnostní management, kontakt s klienty atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. BAKALÁŘSKÉ vzdělání v oboru - personalistika, lidské zdroje, personální management aj.</li>
<li> ZKUŠENOST v HR z prostředí SSC je výhodou</li>
<li> Plynulá ANGLIČTINA a FRANCOUZŠTINA</li>
<li> Výborná KOMUNIKACE, také v psané formě - správná stylizace a gramatika </li>
<li> Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), znalost SAP</li>
<li> Orientace v dynamickém a neustále se měnícím prostředí</li>
<li> Schopnost pracovat samostatně v rámci týmu </li>
<li> Schopnost řešit problémy efektivně</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Cafeterie</li>
<li> Příspěvky na pojištění</li>
<li> Školení</li>
<li> Teambuildingové akce</li>
<li> Příležitost pro kariérní růst</li>
<li> Stabilní zaměstnání</li>
</ul>