Volné pracovní místo  HR vedoucí týmu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

POPIS POZICE:

zajišťování náborových procesů na různé pozice napříč společností od nižšího managementu až po top management (komunikace s personálními agenturami úřadem práce vedoucími úseků)
inzerce volných pracovních míst selekce CV vedení osobních pohovorů výběr vhodných uchazečů spolupráce se školicím centrem organizace nástupů nových zaměstnanců
plná zodpovědnost za veškerou administrativu spojenou s pracovněprávními vztahy a za vedení personální agendy
komunikace s personálními agenturami (nastavování podmínek spolupráce koordinace výběrů agenturních zaměstnanců kontrola fakturace)
komunikace s úřady státní správy a s právními zástupci společnosti
vedení spisovny
poradenství pro řadové zaměstnance a vedoucí jednotlivých úseků
zajištění plynulého chodu personálního oddělení
spolupráce s nadřízenou při agendě s investičními pobídkami při efektivním zavádění systémů rozvoje zaměstnanců
úzká spolupráce se mzdovým oddělením a školicím oddělením
vytváření reportů a statistik pro ředitele závodu a vedení společnosti v Německu
tvorba předpisů a dalších pravidel s ohledem na dodržování zákonných povinností a potřeb společnosti
spolupráce s úsekem controllingu (přehledy pro plánování mezd a personálu)
organizace firemních akcí a HR aktivit (sbírky den otevřených dveří apod.)

POŽADUJEME:

Min. SŠ vzdělání
Praxe na pozici personalisty minimálně 3 roky
Zkušenosti s personálními procesy a znalost ZP
Organizační schopnosti
Samostatnost
výborná znalost kancelářských programů
Anglický jazyk komunikativně nebo německý jazyk komunikativně
ŘP B

NABÍZÍME:

stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
profesní růst
odpovídající finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity (dotované stravování vlastní stravovací zařízení 13. plat jazykové kurzy proplácení přesčasů jiné mimořádné odměny týden dovolené navíc)
moderní pracovní prostředí
velký prostor pro vlastní seberealizaci
pravidelné odborné kurzy
kreativní práci v stabilní nadnárodní společnosti