Volné pracovní místo  HVAC MANAŽER, až 50 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-241286. Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy? Máte chuť implementovat nové myšlenky a rozvíjet se v zajímavém oboru? <br/>Potom hledáme právě Vás na pozici HVAC MANAŽER. <br/>
<br/>Jaká je pracovní náplň? <ul>
<li> rozvoj a řízení provozu systémů HVAC a čištěné vody v areálu společnosti</li>
<li> dodržování pravidel správné výrobní praxe</li>
<li> dodržování interních norem pro provoz výrobních, skladových a laboratorních prostor</li>
<li> kontrola zařízení pro výrobu čištěné vody a vzduchotechnických zařízení</li>
<li> zodpovědnost za dodržování rozpočtu a řízení externích firem ve svěřené oblasti</li>
<li> funkce garanta pro čisté prostory</li>
<li> snaha zlepšovat procesy a zamezovat plýtvání v rámci svěřené oblasti</li>
</ul>
<br/>Nástup: dohodou<br/>Lokalita: Praha 10

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně středoškolské vzdělání technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici alespoň 5 let</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> proaktivita, ochota vnášet nové myšlenky, svědomitost a samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 5 sick days</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné a MHD</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
<li> dotované stravování</li>
<li> odměna k příležitosti pracovního jubilea</li>
</ul>