Volné pracovní místo  HW vývojář - výkonová elektronika!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-204862. Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované vývojové centrum: <br/>
<br/>
<b>HW VÝVOJÁŘ</b>
<br/>
<br/>Vaším úkolem na této pozici bude: <ul>
<li> návrh a vývoj hardware pro oblast výkonové elektroniky (řízení pohonů, měniče atd.)</li>
<li> teoretické výpočty zatížení, ztrát, teplotní simulace</li>
<li> výběr vhodných komponent</li>
<li> tvorba schémat a podpora při návrhu DPS</li>
<li> podpora při výrobě a oživovaní prototypů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (Pohony, Elektronika, Kybernetika nebo Řízení) nebo adekvátní praxi v oboru</li>
<li> dobrou znalost němčiny nebo angličtiny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, systém Cafeteria, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, dny dovolené navíc a další)</li>
<li> využití cizích jazyků na denní bázi</li>
</ul>