Volné pracovní místo  Hypoteční makléř

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Česká makléřská společnost, specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici: Hypoteční makléř

Náplň práce:
  • zajištění všech náležitostí pro zpracování hypotečního úvěru (popř. stavebního spoření, pojištění) pro klienty společnosti
  • jednání s bankami, spořitelnami a pojišťovnami
  • jednání s klienty, vytvoření nejvhodnějších nabídek financování nemovitosti pro klienta
  • zajištění všech podkladů, předání bance ke schválení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s prodejem finančních produktů min. 1 rok !
  • příjemné vystupování
  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • práce je časově flexibilní - je možné ji vykonávat z domova
  • obchody jsou předem zajištěny (není nutné hledat klienty)
  • zaškolení
  • práce na ŽL

Plat: provize z realizovaných obchodů
Nástup: možný ihned
Lokalita: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".