Volné pracovní místo  Hypoteční poradce - bankovní sektor - Brno Olomouc Ostrava

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro stabilní a silnou banku hledáme vhodné kandidáty na pozici Hypoteční poradce.
Zcela ojedinělý a unikátní přístup k problematice financování vám umožní se v maximální možné míře seberealizovat a dosáhnout svých cílů navíc za bezkonkurenční finanční ohodnocení. Nabízíme vám výrazně víc než obvyklý standard díky individuálnímu přístupu v průběhu zaučení a ucelenému systému vzdělávání vám pomůžeme nastartovat kariéru a posunout se mezi nejlepší profesionály v oblasti financování bydlení.

Náplň práce:
-poskytování základních informací o produktech a službách poskytovaných centrem hypoték
-zodpovědnost za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb
-budování nových obchodních příležitostí a obchodních zdrojů
-zpracovávání úvěrových návrhů a další činnosti související s úvěrovými produkty
-akvizice nových zákazníků
-spolupráce mezi hypotečními poradci a realitními makléři
-správa stávajícího portfolia klientů
-vedení databáze
-vyjednávání podmínek a následné spolupráce s externími partnery (developerské firmy realitní -kanceláře korporátní firmy stavební firmy bytová družstva aj.)

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání
-orientaci na výsledek proklientský přístup týmovou spolupráci
-maximální pracovní nasazení a flexibilitu
-obchodního ducha a podnikatelské myšlení
-organizační a komunikační dovednosti
-samostatnost cílevědomost profesionální vystupování
-práce s PC MS Office
-ochotu se dále vzdělávat
-práce na ŽL

Nabízíme:
-práci na prestižní pobočce v centru krajského města
-obchod na vysoké úrovni firemní obchod
-18-2% z realizované hypotéky
-možnost profesního růstu
-podílení se na výsledcích nejúspěšnějšího hypotečního centra v České republice
-nadstandardní bezplatné zaškolení a podporu nadřízeného
-zázemí silné bankovní instituce

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".