Volné pracovní místo  IFS specialista (AJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Monitorovat provoz a rozvoj IFS ERP
Konfigurovat systém pro uživatele
Provádět instalaci updatů
Zajišťovat testování systému
Mít na starost řešení neshod v oblasti IFS
Spolupracovat s ostatními odděleními
Komunikovat s kolegy z IT a uživateli IFS ERP

Požadujeme

Máte již zkušenost s IFS či obdobným ERP a aktivní AJ (min. B2)? Do úspěšné mezinárodní firmy hledáme posilu pro implementaci a správou IFS. Potřebujeme znalost SQL, výhodou praxe právě s implementací IFS. Atraktivní plat 75-85 tis. Kč+ prémie, 13. plat, mobil a notebook.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní středně velké společnosti
Atraktivní plat 75-85 tis. Kč
13. plat + prémie
Roční odměny
Mobilní telefon a notebook
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvky na stravování
25 dní dovči
3 dny sick days
Home office ad hoc
Příspěvky na sport a kulturu
Výhodný mobilní tarif
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč/Praha/ČR

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A JÁ TO S VÁMI PROBERU!

Máte zájem o nabídku IFS specialista (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IFS specialista (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.