Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA (20 - 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Máte velmi dobrou znalost databází a zkušenosti s procedurálním programováním? Jste aktivní osobnost, která chce své dovednosti stále rozvíjet? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, tato pozice je přímo pro vás!

IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA (20 – 40.000,- Kč)

Náplň práce:
  • konfigurace produktu dle požadavků zákazníka
  • drobné programování (SQL skripty, XML soubory)
  • návrhy sestav dle požadavků zákazníka
  • analýza log souborů, testování
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • velmi dobrou znalost SQL a XML
  • znalost programovacího jazyka (C, Java, Pascal)
  • znalost OS Linux (základní příkazy)
  • komunikativní úroveň AJ
  • analytické a systémové myšlení a kreativní přístup

Nabízíme

  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 85,- Kč
  • příspěvek na penzijní připojištěn
  • aktivní účast na mezinárodních projektech
  • školení v zahraničí
  • možnost pracovat ve stabilní společnosti se sídlem v Brně

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás