Volné pracovní místo  Inspektor tlakových zařízení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–70 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se certifikací systémů, výrobků a osob, technickými posudky a inspekcí od materiálů až po technologické celky v různých průmyslových odvětvích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inspektor tlakových zařízení.

Náplň práce:

  • Inspektor inspekčního orgánu (materiály a polotovary, tlaková zařízení)
  • Certifikace notifikovaných osob 1221 (tlaková zařízení) a autorizovaných osob AO 248 (jaderná oblast)
  • Přejímky různého druhu (rozměrové kontroly a vizuální kontroly, kontrola dokumentace na základě potřeb zákazníka)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor strojírenství nebo jiný technický obor se zaměřením na kovové materiály, hutnictví, obecnou strojařinu, svařování, mechaniku, pružnost, pevnost)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Anglický jazyk, němčina nebo ruština výhodou
  • Práce na PC (MS Office)
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatné práce
  • Ochota získat prověrky NBÚ na bezpečnostní způsobilost pro výkon citlivých
  • činností (dle zákona 412/2005 Sb.)
  • Znalost svařovacích procesů a ostatních procesů trvalého spojování, certifikace E(I)WT (Evropský(mezinárodní) svářecí technolog) nebo E(I)WE (Evropský (mezinárodní) svářecí inženýr) výhodou
  • Certifikace nedestruktivního zkoušení dle (ČSN) EN ISO 9712 pro metodu VT (vizuální) minimálně pro sektor welding nejlépe úroveň L2, další NDT metody (PT, MT, RT, UT) výhodou
  • Praxe ve výrobě v oblasti kontroly kvality (rozměrové kontroly, nedestruktivní testování, vizuální kontroly, zkoušení kovů, kontrola technické dokumentace, tvorba či kontrola dokumentů kontroly, atestů apod.) výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Platové ohodnocení na základě zkušeností a vzdělání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravovací poukázky (110 Kč), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Profesní růst, nadstandardní investice do zvyšování kvalifikace
  • Mobilní telefon, notebook, při velkém nájezdu služebních kilometrů možnost služebního vozu i pro soukromé účely
  • Možné lokality pracoviště: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Děčín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas