Volné pracovní místo  Instalační Inženýr | Pronikni do světa IT a procestuj svět!

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Fascinuje Tě svět IT? Máš rád moderní technologie? Rád cestuješ?
Pokud jsi odpověděl 3x ANO, jsi náš člověk!
Jsme inovativní firma a náš unikátní software pomáhá společnostem po celém světě zefektivňovat výrobu – od zvyšování kvality výrobku, přes snižování spotřeby paliva, až po snižování emisí.
A protože jsme špička v oboru a náš produkt jde na dračku, potřebujeme další posily. Tvým úkolem bude přímo u našich klientů nainstalovat náš software. Ale nemusíš mít strach, nebudeš na to sám – všechno Tě naučí Tví zkušenější kolegové.
Zní to pro Tebe zajímavě?

Náplň práce:
  • Instalace našeho softwaru u klientů, které máme po celém světě
  • Příležitost cestovat – od pár dnů až po 2 týdny
  • Podpora zkušenějších kolegů, kteří Tě všechno naučí
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi a postupy

Požadujeme

  • Máš VŠ v oboru IT, Automatizace nebo Elektro
  • Zajímáš se o svět IT a baví Tě technologie
  • Zvládneš se domluvit anglicky
  • Chceš cestovat po světě

Nabízíme

  • Možnost remote spolupráce (samozřejmě Tě ale rádi uvidíme i osobně)
  • Parádní kanceláře s relaxační místností a neomezenou zásobou nápojů (káva, čaj, džusy, …)
  • Podporu v rozvoji – jazykové kurzy, odborné vzdělávání i mezinárodní konference
  • Dostaneš od nás týden dovolené navíc a sick days k tomu
  • Počítat můžeš i se služebním notebookem i telefonem
  • Pokud to pro Tebe zní zajímavě, určitě se ozvi!

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Instalační Inženýr | Pronikni do světa IT a procestuj svět!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Instalační Inženýr | Pronikni do světa IT a procestuj svět!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.